Trener personalny zakopane

Profesjonalny trening pod okiem specjalisty

Rozpocznij indywidualne zajęcia w celu osiągnięcia najlepszych wyników

Zajęcia z trenerem personalnym Zakopane

Trener personalny Jakub Hładowczak

Nazywam się Jakub Hładowczak jestem trenerem personalnym od 2013 r. Moje zamiłowanie do sportu, który stał się moją życiową pasją, rozpoczęło się w dzieciństwie. W przeszłości reprezentowałem Polskę na arenach międzynarodowych w tak popularnych dyscyplinach jak piłka nożna oraz narciarstwo alpejskie.

Przez wiele lat trenowałem również judo oraz wiele innych dyscyplin, które pozwoliły mi na zyskanie ogromnej wszechstronności sportowej. W trakcie swoich studiów w Krakowskim AWF, rozwijałem swoje zainteresowanie dzięki czemu uzyskałem kwalifikacje: Trenera piłki nożnej, trenera narciarstwa alpejskiego, trenera personalnego, instruktora kulturystyki, instruktora gimnastyki korekcyjnej.

Obecnie dalej ciężko pracuję i realizuje swoje zamiłowanie do sportu szczególnie uprawiając kulturystykę i rozpowszechniając wśród innych zdrowy, aktywny i sportowy tryb życia. Pracowałem i dalej pracuję z profesjonalnymi zawodnikami przygotowując ich do zawodów na arenie krajowej czy też międzynarodowej oraz z osobami które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z treningiem, aktywnym trybem życia.

Pracuję również z osobami po przebytych kontuzjach i urazach, chcących wrócić do pełnej sprawności. Jestem pewien, że nasz wspólny profesjonalny trening będzie miał pozytywny wpływ na wasze życie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu ze mną.

Kontakt trener personalny Zakopane

hladowczakj@gmail.com
facebook

W czym mogę pomóc

Program zajęć

N

Redukcja tkanki tłuszczowej i masy ciała

N

Budowanie masy mięśniowej

N

Zwiększanie siły maksymalnej

N

Przygotowanie fizyczne do wybranej dyscypliny sportu

N

Przygotowanie fizyczne do sezonu narciarskiego

N

Konsultacje treningowe

N

Trening rehabilitacyjny, powrót do pełnej sprawności po kontuzjach, urazach

N

Trening modelujący sylwetkę

N

Zajęcia fitness

N

Plany treningowe, plany żywienia, suplementacja

N

Analizy składu ciała

Umówmy się na trening

Często mówi się, że najważniejszy jest pierwszy krok ku zmianie, więc już teraz skontaktuj się ze mną i rozpocznij zmianę z profesjonalnym trenerem personalnym w Zakopanem.

Siłownie w Zakopanem

Gdzie będziemy trenować

Siłownia Herkules Zakopane

Jedna z nielicznych siłowni samoobsługowych w Polsce, z bardzo wygodnym systemem płatności za wejście lub karnet. W pełni wyposażona w niezbędny sprzęt treningowy, potrzebny w trakcie treningu z trenerem personalnym.

Siłownia Gym&Fitness Termy Zakopiańskie

Największa i najlepiej wyposażona siłownia w Zakopanem. W trakcie zajęć będziemy wykorzystywać wszystkie przygotowane strefy siłowni czyli cardio, maszyny ze stosem, wolnych ciężarów oraz treningu funkcjonalnego dopasowując do aktualnie prowadzonego treningu.

Nocleg w Zakopanem w Chacie Herkulesa