Korekcja wad postawy Zakopane

Zajęcia korekcyjne

Poprawa wady dla lepszego kręgosłupa w przyszłości

Herkules Zakopane Korekcja wad postawy

Zajęcia z Korekcji wad postawy

W trakcie zajęć z korekcji wad postawy prowadzimy rehabilitację dzieci oraz młodzieży z różnymi wadami postawy tj. plecy płaskie, plecy okrągłe, skolioza, koślawość kolan, koślawość stóp, płaskostopie, nieprawidłowe napięcie mięśniowe oraz inne. Nasze zajęcia prowadzimy na sali gimnastycznej z niezbędnym sprzętem do pomocy w trakcie ćwiczeń. Do wszystkich osób podchodzimy indywidualnie i dobieramy najlepszą metodę korekcji wady.

Cennik Korekcja wad postawy Zakopane

Pojedyncze wejście: 50 zł
Karnet
4 wejścia (ważny 30 dni): 180 zł

Joanna Hładowczak – Korekcja wad postawy Zakopane

Specjalista od korekcji wad postawy

Nazywam się Joanna Hładowczak i w trakcie zajęć z Państwa dziećmi będę ich nauczycielem z korekcji wad postawy. Moją pasją jest sport, jednak najważniejsze dla mnie ze wszystkich i to od najmłodszych lat było pływanie. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie Wykwalifikowana instruktorka pływania, fitnessu, akrobatyki, gimnastyki korekcyjne, specjalizująca się w prowadzeniu zajęć dla dzieci oraz trenerka personalna.

Od 2010 r prowadzi działalność gospodarczą związaną ze sportem. Założycielka wraz z mężem siłowni Fun-Sport Zakopane (obecnie Herkules Zakopane), Gym&Fitness Termy Zakopiańskie i Fun- H2O oraz wakacji sportowych dla dzieci,

Zawsze lubiłam zajęcia z młodszymi, ale dopiero po urodzeniu córek tak naprawdę pokochałam pracę z dziećmi. Od tego czasu poszerzyliśmy swoją ofertę o kolejne zajęcia dla dzieci tj. naukę pływania, akrobatykę, taniec, korekcję wad postawy oraz wyjątkowe wakacje sportowe.

Zajęcia dla dzieci w Herkules Zakopane

W naszej firmie Herkules Zakopane posiadamy wiele różnorodnych zajęć dla dzieci związanych ze sportem oraz korekcją wad postawy. Zajęcia sportowe pozwolą dziecku na uwolnienie nadmiaru energii oraz poprawę kondycji, przy okazji dając ogromną dozę satysfakcji. Jesteśmy pewni, że dzieci będą bawić się doskonale w trakcie naszych zajęć.

Nauka Pływania

Akrobatyka

Taniec

A może coś dla siebie? Fitness w Zakopanem