Akrobatyka Zakopane

Zajęcia z akrobatyki sportowej i gimnastyki

Widowiskowe akrobacje dla najmłodszych

Herkules Zakopane Akrobatyka

Zajęcia z Akrobatyki

Akrobatyka sportowa oraz gimnastyka akrobatyczna są jednym z wymagających sztuk sportów gimnastycznych. Od osoby trenującej wymaga wielu zdolności szczególnie zwinności, siły, gibkości oraz poczucia rytmu. W trakcie zajęć dzieci poprawiają niesamowicie swoją sprawność fizyczną, kształtują prawidłową postawę oraz rozwijają swoje zamiłowanie do sportu.

Akrobatyka dla dzieci jest podzielona na kilka etapów w celu ich prawidłowego rozwoju edukacji gimnastycznej. W początkowych etapach dzieci uczy się prostych elementów gimnastyczno-akrobatycznych, w celu wzmocnienia mięśni oraz poprawę ogólnej sprawności fizycznej, tj. przewroty, mostki, stanie na rękach, szpagaty itp. Na kolejnych szczeblach rozwoju uczymy się trudniejszych akrobacji a co najważniejsze dla dzieci bardziej widowiskowych, czym mogą się chwalić.

Nasze zajęcia kierujemy do wszystkich dzieci i młodzieży chcącej nauczyć się niesamowitych akrobacji i rozwijać swoje pasje do gimnastyki oraz sportu. Nasi instruktorzy są wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z wychowania fizycznego oraz fizjoterapii, posiadają ogromne doświadczenie w nauce dzieci oraz mają do nich odpowiednie podejście.

Zajęcia z akrobatyki sportowej oraz gimnastyki akrobatycznej odbywają się w piątki na terenie naszej siłowni Gym&Fitness Termy Zakopiańskie.

Cennik Akrobatyka Zakopane

Pojedyncze wejście: 45 zł
Karnet
4 wejścia (ważny 30 dni): 160 zł

Harmonogram zajęć dla dzieci w Herkules Zakopane

Poniedziałek
16.00 Nauka Pływania
17.00 Nauka Pływania
18.00 Nauka Pływania

Wtorek
16.00 Nauka Pływania oraz Capoeira
17.00 Nauka Pływania
18.00 Nauka Pływania

Środa
17.00 Taniec

Czwartek
16.00 Nauka Pływania
17.00 Nauka Pływania
18.00 Nauka Pływania

Piątek
16.00 Akrobatyka (gr. młodsza)
17.00 Akrobatyka (gr. starsza)

Joanna Hładowczak – Akrobatyka Zakopane

Instruktor Akrobatyki i Gimnastyki

Nazywam się Joanna Hładowczak i w trakcie zajęć z Państwa dziećmi będę ich nauczycielem z akrobatyki. Moją pasją jest sport, jednak najważniejsze dla mnie ze wszystkich i to od najmłodszych lat było pływanie. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie Wykwalifikowana instruktorka pływania, fitnessu, akrobatyki, gimnastyki korekcyjne, specjalizująca się w prowadzeniu zajęć dla dzieci oraz trenerka personalna.

Od 2010 r prowadzi działalność gospodarczą związaną ze sportem. Założycielka wraz z mężem siłowni Fun-Sport Zakopane (obecnie Herkules Zakopane), Gym&Fitness Termy Zakopiańskie i Fun- H2O oraz wakacji sportowych dla dzieci,

Zawsze lubiłam zajęcia z młodszymi, ale dopiero po urodzeniu córek tak naprawdę pokochałam pracę z dziećmi. Od tego czasu poszerzyliśmy swoją ofertę o kolejne zajęcia dla dzieci tj. naukę pływania, akrobatykę, taniec, korekcję wad postawy oraz wyjątkowe wakacje sportowe.

Zajęcia dla dzieci w Herkules Zakopane

W naszej firmie Herkules Zakopane posiadamy wiele różnorodnych zajęć dla dzieci związanych ze sportem oraz korekcją wad postawy. Zajęcia sportowe pozwolą dziecku na uwolnienie nadmiaru energii oraz poprawę kondycji, przy okazji dając ogromną dozę satysfakcji. Jesteśmy pewni, że dzieci będą bawić się doskonale w trakcie naszych zajęć.

Nauka Pływania

Taniec

Korekcja wad postawy

A może coś dla siebie? Fitness w Zakopanem