Nauka pływania Zakopane

Szkółka pływacka zajęcia indywidualne i grupowe w Zakopanem

Warto nauczyć się pływać niezależenie od wieku.

Herkules Zakopane Nauka pływania

Zajęcia z nauki pływania

Pływanie jest jedną z najzdrowszych form rekreacji, poprawiającą kondycję oraz prawidłową postawę ciała. Nauka pływania dla dzieci pod naszym okiem będzie doskonale sprawdzać się jako działanie wpływające na rozwój mięśni całego ciała oraz ogólne samopoczucie.

W trakcie zajęć dzieci będą bardzo aktywne ruchowo. Jedną z wielu zalet posiadania umiejętności pływania jest zwiększenie swobody oraz bezpieczeństwa dzieci w trakcie wakacji, ponieważ bez większych problemów będą mogły korzystać z najróżniejszych atrakcji wodnych.

Zajęcia z nauki pływania dla dzieci i młodzieży w Herkules Zakopane odbywają się w niewielkich grupach, zapewniając odpowiednie bezpieczeństwo oraz uwagę dla każdego z dzieci. Takie działanie ma również bardzo pozytywny efekt, ponieważ jesteśmy w stanie lepiej poznać dzieci ich możliwości, potrzeby oraz lęki. Zajęcia odbywają się w Termach Zakopiańskich na basenach przystosowanych do nauki pływania.

Nasze nauczanie prowadzimy w formie zabawy, tak aby zachęcić dzieci do nauki i pokonywania kolejnych wyzwań stawianych przed nimi. Takie podejście sprawia że dzieci są niezwykle pozytywnie nastawione i mocno zmotywowane do rozwijania swoich umiejętności. Nasze szerokie doświadczenie z nauki pływania pozwoli dzieciom zdobyć bez większych problemów nową umiejętność jaką jest pływanie. Prowadzimy zajęcia grupowe oraz indywidualne w zależności od potrzeb klienta.

Harmonogram zajęć dla dzieci w Herkules Zakopane

Poniedziałek
16.00 Nauka Pływania
17.00 Nauka Pływania
18.00 Nauka Pływania

Wtorek
16.00 Nauka Pływania oraz Capoeira
17.00 Nauka Pływania
18.00 Nauka Pływania

Środa
17.00 Taniec

Czwartek
16.00 Nauka Pływania
17.00 Nauka Pływania
18.00 Nauka Pływania

Piątek
16.00 Akrobatyka (gr. młodsza)
17.00 Akrobatyka (gr. starsza)

Joanna Hładowczak – Nauka pływania Zakopane

Instruktor nauki pływania

Nazywam się Joanna Hładowczak i w trakcie zajęć z Państwa dziećmi będę ich nauczycielem z nauki pływania. Moją pasją jest sport, jednak najważniejsze dla mnie ze wszystkich i to od najmłodszych lat było pływanie. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie Wykwalifikowana instruktorka pływania, fitnessu, akrobatyki, gimnastyki korekcyjne, specjalizująca się w prowadzeniu zajęć dla dzieci oraz trenerka personalna.

Od 2010 r prowadzi działalność gospodarczą związaną ze sportem. Założycielka wraz z mężem siłowni Fun-Sport Zakopane (obecnie Herkules Zakopane), Gym&Fitness Termy Zakopiańskie i Fun- H2O oraz wakacji sportowych dla dzieci,

Zawsze lubiłam zajęcia z młodszymi, ale dopiero po urodzeniu córek tak naprawdę pokochałam pracę z dziećmi. Od tego czasu poszerzyliśmy swoją ofertę o kolejne zajęcia dla dzieci tj. naukę pływania, akrobatykę, taniec, korekcję wad postawy oraz wyjątkowe wakacje sportowe.

Zajęcia dla dzieci w Herkules Zakopane

W naszej firmie Herkules Zakopane posiadamy wiele różnorodnych zajęć dla dzieci związanych ze sportem oraz korekcją wad postawy. Zajęcia sportowe pozwolą dziecku na uwolnienie nadmiaru energii oraz poprawę kondycji, przy okazji dając ogromną dozę satysfakcji. Jesteśmy pewni, że dzieci będą bawić się doskonale w trakcie naszych zajęć.

Akrobatyka

Taniec

Korekcja wad postawy

A może coś dla siebie? Fitness w Zakopanem