Taniec Zakopane

Zajęcia z tańca

Taniec to masa radości i dobra zabawa

Herkules Zakopane Taniec

Zajęcia z tańca dla dzieci

Dzieci uwielbiają ruch oraz dobrą zabawę, a taniec łączy obie te rzeczy w jedną niesamowitą aktywność. Taniec jest dobry o każdej porze dnia i doskonale sprawdzi się jako początek przygody ze sportem lub zwiększoną aktywnością fizyczną u dzieci. W trakcie naszych zajęć dzieci uczą się tzw. tańca nowoczesnego z dodatkiem hip hopu i tańca grupowego w zespole. Zajęcia z tańca dla dzieci rozwijają niesamowicie poczucie rytmu, koordynację ruchową, równowagę oraz dają dużą dozę świetnej zabawy. Zajęcia odbywają się na naszej sali Gym&Fitness Termy Zakopiańskie.

Cennik Taniec Zakopane

Pojedyncze wejście: 45 zł
Karnet
4 wejścia (ważny 30 dni): 160 zł

Harmonogram zajęć dla dzieci w Herkules Zakopane

Poniedziałek
16.00 Nauka Pływania
17.00 Nauka Pływania
18.00 Nauka Pływania

Wtorek
16.00 Nauka Pływania oraz Capoeira
17.00 Nauka Pływania
18.00 Nauka Pływania

Środa
17.00 Taniec

Czwartek
16.00 Nauka Pływania
17.00 Nauka Pływania
18.00 Nauka Pływania

Piątek
16.00 Akrobatyka (gr. młodsza)
17.00 Akrobatyka (gr. starsza)

Joanna Hładowczak – Taniec Zakopane

Instruktor Tańca dla dzieci

Nazywam się Joanna Hładowczak i w trakcie zajęć z Państwa dziećmi będę ich nauczycielem z tańca. Moją pasją jest sport, jednak najważniejsze dla mnie ze wszystkich i to od najmłodszych lat było pływanie. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie Wykwalifikowana instruktorka pływania, fitnessu, akrobatyki, gimnastyki korekcyjne, specjalizująca się w prowadzeniu zajęć dla dzieci oraz trenerka personalna.

Od 2010 r prowadzi działalność gospodarczą związaną ze sportem. Założycielka wraz z mężem siłowni Fun-Sport Zakopane (obecnie Herkules Zakopane), Gym&Fitness Termy Zakopiańskie i Fun- H2O oraz wakacji sportowych dla dzieci,

Zawsze lubiłam zajęcia z młodszymi, ale dopiero po urodzeniu córek tak naprawdę pokochałam pracę z dziećmi. Od tego czasu poszerzyliśmy swoją ofertę o kolejne zajęcia dla dzieci tj. naukę pływania, akrobatykę, taniec, korekcję wad postawy oraz wyjątkowe wakacje sportowe.

Zajęcia dla dzieci w Herkules Zakopane

W naszej firmie Herkules Zakopane posiadamy wiele różnorodnych zajęć dla dzieci związanych ze sportem oraz korekcją wad postawy. Zajęcia sportowe pozwolą dziecku na uwolnienie nadmiaru energii oraz poprawę kondycji, przy okazji dając ogromną dozę satysfakcji. Jesteśmy pewni, że dzieci będą bawić się doskonale w trakcie naszych zajęć.

Nauka Pływania

Akrobatyka

Korekcja wad postawy

A może coś dla siebie? Fitness w Zakopanem